Onze IT Specialisten

we stellen een aantal aan u voor
Arjan van de Bunt Specialist CSN Groep

Arjan van de Bunt

Endpoint Security & Network Security Specialist.

Bel Arjan van de Bunt op 088 999 09 23

mail naar a.bunt@csngroep.nl 

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

 

Harrow Hamming Specialist CSN Groep

Harrow Hamming

Networking & Wireless Specialist

Bel Harrow Hamming op 088 999 09 33,

mail naar h.hamming@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

 
David Schaap Specialist CSN Groep

David Schaap

IT Security Specialist

Bel David Schaap op 088 999 09 68,

mail naar d.schaap@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Karste de Vries Specialist CSN Groep

Karste de Vries

SD WAN Specialist

Bel Karste de Vries op 088 999 09 79,

mail naar k.vries@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Manuel Speksnijder Specialist CSN Groep

Manuel Speksnijder

Hybrid IT Specialist

Bel Manuel Speksnijder op 088 999 09 73,

mail naar m.speksnijder@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Michiel van Bergen Specialist CSN Groep

Michiel van Bergen

Workspace Specialist

Bel Michiel van Bergen op 088 999 09 12,

mail naar m.bergen@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Rémon Koumans Specialist CSN Groep

Rémon Koumans

Disaster Recovery Specialist

Bel Rémon Koumans op 088 999 09 94,

mail naar r.koumans@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Xander Mes Specialist CSN Groep

Xander Mes

Endpont Protection Specialist

Bel Xander Mes op 088 999 09 54,

mail naar x.mes@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER