Onze IT Specialisten

we stellen er een aantal voor
Algemeen Directeur Mathijs Bakker

Mathijs Bakker

Algemeen Directeur

Bel Mathijs Bakker op +31 88 999 09 03

of mail naar m.bakker@csngroep.nl 

Ben Hoiting

Ben Hoiting

Account Manager

Bel Ben Hoiting op +31 88 999 09 41

mail naar b.hoiting@csngroep.nl 

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Cees Doets

Cees Doets

Certified Information Systems Security Professional

Bel Cees Doets op +31 88 999 09 28,

mail naar c.doets@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Gerard Lok

Gerard Lok

Account Manager

Bel Gerard Lok op +31 88 999 09 52,

mail naar g.lok@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Henjo Bon

Henjo Bon

Account Manager

Bel Henjo Bon op +31 88 999 09 14,

mail naar h.bon@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Hebri Grijs

Henry Nieboer

Account Manager

Bel Henry Nieboer op +31 88 999 09 39,

mail naar h.nieboer@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Karste de Vries Specialist CSN Groep

Karste de Vries

Account Manager

Bel Karste de Vries op +31 88 999 09 79,

mail naar k.vries@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Manuel Speksnijder Specialist CSN Groep

Manuel Speksnijder

Sales Consultant

Bel Manuel Speksnijder op +31 88 999 09 73,

mail naar m.speksnijder@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Martijn van Westerneng

Martijn van Westerneng

Account Manager

Bel Martijn van Westerneng op +31 88 999 09 48,

mail naar m.westerneng@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Michiel van Bergen Specialist CSN Groep

Michiel van Bergen

Pre Sales

Bel Michiel van Bergen op +31 88 999 09 12,

mail naar m.bergen@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Robert van Kasteren

Robert van Kasteren

Account Manager

Bel Robert van Kasteren op +31 88 999 09 38,

mail naar r.kasteren@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Salih Ozcelik CSN Groep

Salih Ozcelik

Licentie Specialist

Bel Salih Ozcelik op +31 88 999 09 32,

mail naar s.ozcdelik@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Wiebe Urk

Wiebe Urk

Account Manager

Bel Wiebe Urk op +31 88 999 09 54,

mail naar w.urk@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER