Onze IT Specialisten

we stellen er een aantal voor
Algemeen Directeur Mathijs Bakker

Mathijs Bakker

Algemeen Directeur

Bel Mathijs Bakker op +31 88 999 09 03

of mail naar m.bakker@csngroep.nl 

Arjan van de Bunt Specialist CSN Groep

Arjan van de Bunt

Account Manager

Bel Arjan van de Bunt op +31 88 999 09 23

mail naar a.bunt@csngroep.nl 

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

 

David Schaap Specialist CSN Groep

David Schaap

Technisch Directeur

Bel David Schaap op +31 88 999 09 68,

mail naar d.schaap@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Harrow Hamming Specialist CSN Groep

Harrow Hamming

Account Manager

Bel Harrow Hamming op +31 88 999 09 33,

mail naar h.hamming@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

 
Henjo Bon

Henjo Bon

Account Manager

Bel Henjo Bon op +31 88 999 09 14,

mail naar h.bon@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Karste de Vries Specialist CSN Groep

Karste de Vries

Account Manager

Bel Karste de Vries op +31 88 999 09 79,

mail naar k.vries@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Manuel Speksnijder Specialist CSN Groep

Manuel Speksnijder

Sales Consultant

Bel Manuel Speksnijder op +31 88 999 09 73,

mail naar m.speksnijder@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Michiel van Bergen Specialist CSN Groep

Michiel van Bergen

Pre Sales

Bel Michiel van Bergen op +31 88 999 09 12,

mail naar m.bergen@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

neem contact op via het contactformulier

Rémon Koumans Specialist CSN Groep

Rémon Koumans

Account Manager

Bel Rémon Koumans op +31 88 999 09 94,

mail naar r.koumans@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER

Xander Mes Specialist CSN Groep

Xander Mes

Account Manager

Bel Xander Mes op +31 88 999 09 54,

mail naar x.mes@csngroep.nl

of neem contact op via het contactformulier:

CONTACTFORMULIER